Sevgi DualarıBağlama Duaları

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak
Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Ayetel Kürsi suresi ile birlikte insanlar, sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebiliyorlar. Hatta gözü dışarıda olan nişanlı, sevgili ve eşleri kendilerine bağlayabilirler. Ayetel Kürsi sayesinde insanlar, daha mutlu bir hayat geçirebiliyorlar. Sevdiği kişiyi kendisine bağlamak isteyen kişilerde ayetel kürsi ile sevdiğini bağlamak ile ilgili araştırma yapıyorlar.

Ayetel Kürsi Okunuşu

Ayetel Kürsi, Bakara Suresinin 255. ayetidir. “Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm.” şeklinde başlar, devam eder. Genel olarak her derde devadır ve insanların kalplerinin huzurla dolmasını sağlar.

Ayetel Kürsi okunuşu şu şekildedir;

 • Allahû lâ ilâhe illâ hûvel hayyûl kâyyum,
 • Lâ te’huzûhu sinetûv velâ nevm,
 • Lehu mâ fis semâvati ve mâ fil ârd,
 • Men zellezi yeşfeu indehu illâ bi iznih,
 • Ya’lemû mâ beyne eydihim ve mâ halfehûm,
 • Ve lâ yûhiytune bi şey’im min ilmihi illâ bi mâ şa’,
 • Vesiâ kûrsiyyûhûs semavati vel ârd,
 • Ve lâ yeudûhu hifzuhûma ve hûvel aliyyûl azim.

Ayetel Kürsi ile birlikte sevdiklerinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Hatta aşık olduğunuz kişiyi yine bu sure sayesinde kendinize aşık edebilirsiniz.

41 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Ayetel Kürsi ile birisini kendisine bağlamak isteyen kişiler ilk olarak abdest almalıdır. İki rekat tövbe namazı kılmalıdırlar. Daha sonrasında ise bağlanması istenilen kişinin adına niyet edilmelidir. Niyet edildikten sonra ise 41 defa Ayetel Kürsi okunmalıdır. Bu şekilde istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.

Okumalısın :  Sevgi Duası Nedir

41 Ayetel Kürsi Mucizesi

41 defa Ayetel Kürsi okuyan kişiler genel olarak hızlı bir şekilde sonuç almışlardır. Bu şekilde istedikleri kişiyi kendilerine bağlamış, huzurlu bir hayat sürmeye başlamışlardır. 41 defa sure okunurken abdestli olunması gerekiyor. Bu konuda son derece dikkatli davranılması gerekiyor.

41 Ayetel Kürsi İle Aşık Etmek

Ayetel Kürsi ile bağlama işlemi yapıldığı gibi aşık etme işlemi de yapılabilir. Ayetel Kürsi kullanarak bir kişiyi kendilerine aşık edecek olan kimselerin, son derece titiz davranmaları gerekiyor. Bu konuda detaylı bilgiyi almak için uzman medyumlar ile iletişim kurmaları gerekiyor. 41 adet Ayetel Kürsi suresi okuyarak, diledikleri kişileri kendilerine aşık edebilirler.

Ayetel Kürsi İle Giden Sevgiliyi Getirmek

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak
Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Ayetel Kürsi ile birlikte giden sevgiliyi de getirmek son derece mümkündür. Kişilerin uygulaması gereken belli başlı işlemler vardır. Bu işlemlerde dikkatli davranan kişiler, giden sevgililerini geri döndürebilirler.

Ayetel Kürsi ile giden sevgiliyi geri getirme işlemleri şu şekildedir;

 • Gusül abdesti ya da normal abdest alınır.
 • Yatsı namazının sünnetleri ve farzı kılınır.
 • Sonrasında ise 2 rekat tövbe namazı kılınır.
 • Tövbe namazından sonra Vitir namazı kılınır.
 • Tesbihat yapılır ve geri gelmesi istenilen kişin için dua edilir.
 • Duadan sonra 41 ila 99 arasında Ayetel Kürsi okunur.
 • En son bir defa salavat getirilir ve Fatiha Suresi okunur.

Ayetel Kürsi ile giden sevgilisini geri döndürmek isteyen kişilerin bu işlemleri dikkatli bir şekilde uygulaması gerekiyor. Bu işlemi her gece uygulayan kişilerin sevdikleri, kısa süre sonra geri dönecektir.

170 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Ayetel Kürsi suresini 170 defa okuyan bir kişinin her dileği kabul olunur. Bu kişiler eğer cezaevindeyse, en kısa sürede özgürlüğüne kavuşur. 170 defa Ayetel Kürsi okuyan kişiler, sevdiklerini kendilerine bağlayabilirler. Bunun için ilk olarak niyet etmeleri gerekiyor. Daha sonrasında ise 170 defa Ayetel Kürsi okumalıdırlar. Kısa sürede sevdikleri kişi onlara daha çok bağlanırlar.

Okumalısın :  Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

3 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Bağlamak

Üç adet Ayetel Kürsi ile de sevgiliyi bağlamak mümkündür. Lakin bu işlemin kesin sonuç verdiği belirtilemez. Çünkü çoğu kişide etkisini göstermemiş, sadece bazı kişilerde etkisini göstermiştir. 3 adet Ayetel Kürsi okuyan bir kişi, sevdiğini geri getirebilir ve hatta kendisine bağlayabilir. Önce abdest almalı ve niyette bulunmalıdır. Sonrasında ise üç adet Ayetel Kürsi okuyarak, sevdiğini kendisine bağlayabilir.

7 Renk İpe Ayetel Kürsi

7 renk ip ve Ayetel Kürsi ile bağlama işlemi yapılabilir. Bağlanması istenilen kişinin adına niyet edilerek abdest alınmalıdır. Sarı, kırmızı, beyaz, mavi, yeşil, gri ve siyah renk olmak üzere 7 adet ip alınır. Her birisine 7 adet Ayetel Kürsi okunur ve 7 adet düğüm atılır.

Her birisine ayrı ayrı 7 adet Ayetel Kürsi okunup, 7 adet düğüm atıldıktan sonra bir araya getirilir. Daha sonra ise bütün ipler birbirine geçecek şekilde tutulur ve 7 adet Ayetel Kürsi okunur.

7 adet ip ile sevdiğini bağlama işlemi bu şekildedir. Ayetel Kürsi ve ipler sayesinde sevdiğiniz kişiyi kendinize kısa sürede bağlayabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu