Soğutma Duaları

Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua

Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua

Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua

Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua
Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua

Her insanın hayatında görüşmek istemediği ya da hayatından uzaklaştırmak istediği birileri mutlaka vardır. Birini kendinden soğutma duası böyle durumları yaşayan kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Gerek arkadaşlık ilişkilerinizde ya da özel hayatta yaşanan durumlarda istemediğiniz kişi size maddi manevi zarar verebiliyor. Ne yaparsanız ya da ne kadar aranıza mesafe koyarsanız koyun kişi sizden uzaklaşmayabiliyor. Birini kendinden soğutmak için dua böyle durumlarda etkili oluyor.

Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua Neden Yapılır?

Bir kişiyi kendinden uzak tutmak ve bir daha hayatına almamak için yapılan etkili dualardan olan kendinden soğutma duası kısa zamanda kişinin üzerinde etkili oluyor. Dolayısıyla bu dua sadece belli koşullar altında ya da belli zaman diliminde şu kadar okunacak diyemiyoruz.

Sadece kişinin bu duayı okuyabilmesi için gerçekten görüşmek istemediği kişiye bir daha hayatında yer vermek istemediğini bilmesi ve anlaması gerekiyor. Çünkü dua etkili bir dua olup bilinçsizce uygulanmamalıdır.

Hayatınızda olmasını istemediğiniz bir kişi size içten içe aşk besliyor ve sizden hiç vazgeçmiyorsa bu kişiye bu duayı uygulayabilir ve kişiyi kendinizden soğutabilirsiniz.

Kendinden Soğutma Duası Sakıncalı Mıdır?

Genel manada hayatınızda olmasını istemediğiniz kişilerin ısrarla hayatınızda kalmak istemesi sizi bu duaya yönlendirebilir. Böyle durumlarla karşılaştığınızda bu duayı okumanız gayet normal bir durumdur. Gönül rahatlığıyla istemediğiniz size zararı dokunan kişileri onları kırmadan kendinden soğutma duası ile hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Okumalısın :  Kocamı Ailesinden Soğutma Duası

Kendinden Soğutma Duası Yapmak Zor Mu? Birini kendinden soğutmak için dua yapmak istemek ya da duayı hatalı uygulamak elbette kişiye manevi sıkıntı verebilir. Dolayısıyla bu duayı bilerek ve isteyerek uygulamak duanın etkisini arttırır. Her işin bir zorluğu olduğu gibi birini kendinden soğutmak için yapılacak olan dua da kolay bir işlem değildir. Fakat duanın bilinçli şekilde uygulanması ve isteyerek okunması kişiye zor gelmez. Aksine duanın etkisi ve gücü kişiye güç verir. Duanın nasıl yapılacağı bilindiği taktirde dua uygulaması zor değildir.

Kendinden Soğutma Duasının Etkileri Nelerdir?

Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua
Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua

Kendinden soğutmak için yapılan duayı her dönem kişiler tercih etmişlerdir. Çünkü insanoğlunun başına her zaman istemediği yada hayatında yer vermek istemediği kişiler olabiliyor. Bu gerek eski erkek arkadaş yada eş olabildiği gibi bazen sıradan kişilerde olabiliyor. Böyle durumlarla karşılaşıldığında kişi birini kendinden soğutmak için dua ritüeline başvurabiliyor. Uygulanan bu dua bilinçli ve isteyerek okunduğunda kısa zamanda karşı tarafta etkileri görülmeye başlıyor. Bu etkiler genellikle:

  • Kişi evliyse eşini kiminle aldattıysa o kişiye karşı soğuma hisseder.
  • Kişi soğuma duası uygulanan kişiye karşı cinsel isteksizlik duyar.
  • Kişi soğutma duası uygulanan kişiyi bir daha sıcaklık duymaz ve yüzünü görmek dahi istemez.

Birini kendinden uzaklaştırma ve soğutma ritüeli daha çok evliliklerinde aldatma olayı ile karşılaşan kişiler tarafından tercih edilir. Ayrıca kimi insanlar kurtulmak istedikleri eski sevgililerinden veya eski eşlerinden bu ritüel sayesinde uzaklaşabiliyor.

Kendinden Soğutma Duası Hangi Hallerde Uygulanabilir?

Bir insanı kendinden soğutmak ya da uzaklaştırmak için yapılan dualar günümüzde sıklıkla tercih ediliyor. Zira günümüzde ayrılıklar her açıdan sıkıntılı olabiliyor. Birini kendinden soğutmak için dua genellikle evliliklerin son bulmaması açısından bu duadan yararlanılabilir. Sadece evliliklerde bir tarafın aldatması sonucu yaşanan sorunlarda evliliklerin kurtarılması için değil ayrıca:

  • Eski sevgilisinin rahatsız edici davranışlarından ve ısrarcı baskısından kurtulmak istendiğinde
  • Evli olan sevgilinin karşı tarafı bırakmak istemediği hallerde
  • İstenmediği halde ısrarla kişinin hayatında kalınmak istenildiğinde
Okumalısın :  Kısmet Açma Duası Nedir

Böyle durumlarda rahatlıkla kendinden soğutma dua ritüeline başvurulabilir. Bu duanın bu gibi zorunlu hallerde uygulanması normal bir durum olup aynı zamanda olumlu etki yaratır.

Kendinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır?

Birini kendinden soğutmak için dua ilk olarak kişinin hayatında yer vermek istemediği kişiyi net olarak karar vermesi gerekir. Ardından besmeleyle ve abdest alarak duaya başlanmalıdır. Tur süresinin 48. ayeti belli sayılarda düzenli şekilde okunmalıdır. Sabırla dua okunmalı ve netice Allahtan istenmelidir.

Birini Kendinden Soğutma Duasını Kimler Yapabilir?

Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua
Birini Kendinden Soğutmak İçin Dua

Bir erkeği, bayanı ya da hayatınızda istemediğiniz bir insanı kendinizden uzaklaştırmak, soğutmak için birtakım dua ritüellerinden faydalanabilirsiniz. Bu durum son derece normal bir istektir. Çünkü karşı taraf siz ne kadar istemeseniz de hayatınızda yer almak isteyebilir. Bu duayı bilinçli ve kurallarına göre okuyabilir yada alanında profesyonel bir hocadan destek alabilirsiniz.

Birini Kendinden Soğutma Duası Ne Kadar Zamanda Etki Edebilir?

Kendinden soğutma duasının etkisi genellikle bir hafta on gün içinde etkili olur. Fakat kişiden kişiye zamanda farklılık olabilir. Sabırla ve isteyerek okunmalıdır.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu