Bağlama Duaları

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Eşler arasını düzeltmek için okunacak olan duaları, genellikle evlilik sürecinde ciddi boyutlarda tartışma yaşayan çiftlerin merak ettiği konular arasında gelir. Yuvanın dağılmaması için etkili olan bu dualar aynı zaman da eşler arasında aşk ve sevgi duygularında artmasına vesile olur.

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua günümüzde sadece kadınlar tarafından merak edip araştırılmıyor. Evli erkekler ve evlilik dışı ilişki yaşayan kişilerde genellikle araştırma yaparlar. Bu tesirli dualar ile kocayı kendine bağlamak oldukça kolaydır.

Kocayı Kendine Bağlayacak Dualar Var mı?

Pek çok kişinin merak ettiği konulardan biri kocayı kendine bağlamak için tesirli dua var mıdır? Ya da gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ederler. Manevi ilimlerden uzak kişiler tarafından merak edilen bu konu ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından yapıldığında kesin sonuçlar elde edildiği birçok kişi tarafından belirlenmiştir.

Okunan dualarla yıkıldı, yıkılacak olan yuvalar yeniden aşk ile birbirine bağlanılmıştır. Evine dönmesini istediği eşini, sözünden çıkmasını istemeyen eşini dualar sayesinde kendine bağlanabilir. Oldukça kolaydır. İrfan ve ilim sahibi medyum hocalardan bu konuda yardım alına bilinir.

Kocayı Kendine Aşık Etmek İçin Okunacak Dualar

Bilindiği üzere dini kaynaklarda ve manevi ilimlerde aşık etme duası pek çok bulunur. Bu duaları bağlama büyüleri ile karıştırılmaması gerekir. Yapılan evlilikler ne kadar severek, çok aşık olarak yapılsa da belli zamandan sonra heyecanını yitirdiği görülür. Fakat evli kişilerin bu noktada ne yapılması gerektiğini bildiklerinde evlilikler mutlu bir hal alır.

Okumalısın :  Kısmet Açma Duası Nedir

Erkeklerin evlilik sürecinde evle ilgili bağını kopardığında ya da size karşı ilgisiz olduğunda kocayı kendinize bağlama dua uygulamalarının yapılmasında fayda vardır. Bu dualar sayesinde ve işinde uzman yani manevi ilimlere sahip medyum hocalardan yararlanarak kocanızı kısa sürede kendinize bağlayabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Okunacak Dua

Eşleri tarafından yeterince ilgi görmeyen ve sevilmeyen kadınlar genellikle bu dua uygulamasına başvurur. Bu uygulama sayesinde bir haftadan kısa bir sürede istenilen sonuçlara ulaşılır. Eşinizi kendinize çocuklarınıza ve evine bağlamak istiyorsanız 7 adet küp şekerle bunun yapılması oldukça kolaydır. 7 adet küp şekerin her birine dua okunur ve niyet edilir. Bu şekerlerin hepsini eşinize bir anda yedirmek zorunda değilsiniz. Muhafaza ederek hafta içerisinde kocanıza yedirip aranızdaki muhabbeti artırabilirsiniz.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin okunacak Sureler

Aranızdaki muhabbet duası uygulaması şeker dışında Tebbet süresi ile de yapılabilir. Bunu da bir suya 41 kere Tebbet süresini okuyup bir yudum sudan siz alın sonra eşinizde bu suyu içtikten sonra aranızdaki sevgi bağları güçlenmiş olacak ve size bağlanmış olacaktır.

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Okunacak Esma Var mıdır?

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Tesirli Dua

Esmalar dileklerin kabul olması için uygulanan ve kocayı kendine bağlamak için bazı esmalar bulunur. Muhabbet esması olarak da bilinen esmalar bulunup kısa sürede eşler arasında sevgi, aşk bağlarını güçlendirmek mümkündür. Muhabbet esması ile kocayı kendine bağlamak isteyen kadınların yapması gerekenler şunlardır;

  • İlk önce gusül abdesti alınması gerekir.
  • Abdest aldıktan sonra Ya Vedud esması 99 kere zikredilir.
  • Esma okunup bittikten sonra 2 rekât namaz kılınır.
  • Ardından sevgi ve muhabbet duası edilir.

Bu dualar esmalar edildikten sonra kocanız size bağlanacaktır ve sizden başkasını gözü görmeyecektir. Bu duaları yaparken işinde ehil sahibi medyum hocalardan da yardım alıp etkili sonuçlara ulaşmış olabilirsiniz.

Okumalısın :  Bağlama Büyüsü Duaları

Kocayı Kendine Bağlama Duası Bazen Etkisiz Olur mu?

Kocayı kendine bağlamak için yapılan dualar kişiler tarafından herkese anlatılır. Bu yanlıştır. Çünkü kocayı kendine bağlamak için yapılan duaların gizli kalması gereken bir uygulamadır. Bu uygulamaların herkes tarafından bilinmesi duaları etkisiz hale getirir. Gizli kalınmasında fayda vardır. Duanın etkisiz kalmasının bir başka nedeni de uygulama sırasına uyulmamasıdır.

Doğru Duanın Okunması

Yapılan işlemlerin sırasına uygun yapılması gerekir ki etkili sonuç alına bilinsin. Yapılan dualar haricinde belli başlı malzemeler gerekir kişiler bu malzemeleri de doğru bir şekilde temin etmesi gerekir. İstenilen sonuçlara varmak için doğru duanın ve uygulamaların zamanında doğru şekilde yapılması gerekir. Bunun için havas ilmine sahip medyum hocalardan yardım alınması gerekir. Onların okuyacakları dualar, tılsımlı sözcükler ve uygulamaların sırasıyla yapılmasıyla, kocanızı kısa sürede kendinize bağlamış olacaksınız.

Kocayı Kendine Bağlama Duasında Gerekli Olan Malzemeler

Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua yapımında gerekli olan bazı malzemeler bulunur. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Küp şeker
  • Kırmızı mendil
  • Saç teli
  • İp

Bu malzemelerden biri veya duanın içeriğin göre birkaçı kullanılarak dualar yapılmalıdır. Kocayı kendine bağlamak için tesirli dua yapıyorsanız bu malzemelerle daha tesirli olacaktır.

Bağlama Büyüsü Duaları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu